Місто

Депутати Львівської міської ради підтримали ухвалу «Про внесення змін до Ухвали № 350 від 17.03.2016р. «спорудження «сухого» фонтану біля Оперного театру «До Львівської міської ради в березні 2016 року від імені компанії «Сокар Україна» звернувся благодійний фонд «Сокар-Благо» з пропозицією розмістити фонтан на центральному проспекті м. Львова навпроти Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької, що розташований в зоні історичного ареалу м. Львова, яка знаходиться під захистом ЮНЕСКО (UNESCO) — Організації Об'єднаних Націй з питаннях освіти, науки і культури (United Nations Educational, Scientific and Cultural Organization).

Сьогодні під час засідання сесії Львівської міської ради депутати проголосували за звільнення у 2018 році державного підприємства Міністерства оборони України «Львівський завод збірних конструкцій» від сплати земельного податку.

Депутати Львівської міської ради підтримали ухвалу «Про погодження інвестиційної програми ЛМКП «Львівтеплоенерго» на 2018 рік та інвестиційної програми ЛКП «Залізничнетеплоенерго» на 2018 рік».

На сесії Львівської міської ради проголосували ухвалу «Про затвердження Програми компенсації ЛМКП «Львівводоканал» витрат за надані послуги з водопостачання населенню, яке проживає у зоні депресійної лійки водозаборів».

Сьогодні на сесії Львівської міської ради підтримали ухвалу «Про затвердження Програми здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян електротранспортом міста Львова». За відповідний проект ухвали проголосувало 53 депутати.

На сесії Львівської міської ради сьогодні прийнято ухвалу «Про підтримку електронної петиції «Вимагаємо відмовитись від маршруток та перейти на електротранспорт і зручні автобуси!». Ухвалу проголосували із зауваженнями щодо терміну реалізації повної відмови міста від маршрутних таксі з подальшим переходом на тролейбуси, електроавтобуси та автобуси з більшою пасажиромісткістю, які курсуватимуть за чітко визначеним графіком – дворічний термін реалізації петиції запропоновано замінити на п’ятирічний.

Впродовж 1-21 березня на арештмайданчик було доставлено 58 автомобілів евакуаторами ЛКП «Муніципальна варта», 4 з них впродовж вчорашнього дня. Також за цей час було оштрафовано понад 250 водіїв без евакуації транспортного засобу.

Сьогодні на сесії Львівської міської ради затверджено внесення змін до ухвали «Про затвердження збору за місця для паркування транспортних засобів та плати за паркування транспортних засобів на території м. Львова». Ухвалу проголосували із редакційними правками.

Директор ЛК «АТП-1» Орест Хамула розповів, що на сьогодні АТП-1 випускає на маршрути приблизно 100 своїх машин, та ще 90 орендованих. Але тенденція щодо орендованих машин буде погіршуватися. Зараз перевозять близько 50% пільговиків, і половина з них пенсіонери. Всіх учнів перевозять безкоштовно.

Під час сьогоднішнього засідання сесії Львівської міської ради депутати заслухали доповіді керівників ЛКП «Львівелектротранс» і ЛК «АТП-1» про стан пасажирський перевезень на автобусних маршрутах загального користування та електротранспорті Львова, та впровадження електронного квитка.