Львів змінюється

Завтра, 22 лютого, з 17.00 до 20.00 год у конференц-залі Центру міської історії (вул. Богомольця, 6) відбудеться обговорення на тему «Інтегрований розвиток міст: Європа-Україна». Усіх охочих запрошують взяти участь у заході.

Команда КУ «Інститут міста» запрошує усіх зацікавлених осіб на публічну зустріч «Культура, молодь і місто». Зустріч відбудеться 20 лютого (вівторок) о 18.30 год. в 108 ауд. міської ради (І поверх, площа Ринок 1).

Аналітичні дані Vodafone будуть використовуватись для удосконалення інфраструктури Львова. Рішення щодо розвитку інфраструктури міста, прийняті на основі точних даних, дозволять підвищувати якість життя у місті та впроваджувати інновації. Про це йдеться у документі, підписаному Львівською міською радою, ЛКП «Міський центр інформаційних технологій» та ПрАТ «ВФ Україна».

Перший вступний тренінг відбувся у м. Белград (Сербія). Протягом тижня, з 29 січня до 1 лютого 2018 року, представники 8 муніципалітетів мали змогу вивчати шведський досвід сталого міського розвитку на засадах SymbioCity.

У Львові з робочим візитом перебувають німецькі експерти з міста Фрайбург, які обстежують об’єкти у Рясному для реалізації проекту «Зелений район». Як зазначив заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко, це перший візит колег з Фрайбургу у 2018 році, під час зустрічі обговорили перші кроки до реалізації проекту та дедлайни.

Сьогодні, 9 лютого, у Львові на стадіоні «Арена Львів» розпочалася унікальна бізнес-подія – Event Industry Forum. Форум зібрав топових фахівців event-індустрії та учасників ринку event-послуг. До відкриття доєднався міський голова Львова Андрій Садовий.

У Tech StartUp School (вул. Колесси, 2) стартує Academic edition – ряд лекцій та семінарів, які всі охочі можуть відвідати впродовж 21-23 лютого. Опісля семінарів – 15 березня – відбудеться пітчинг проектів, який слухатиме близько 30-ти потенційних інвесторів. Організовують захід Tech StartUp School спільно з Управління ІТ Львівської міської ради та Клуб Ділових Людей Україна.

Уже цієї п’ятниці, 9 лютого, у Львові розпочнеться 2-денний Event Industry Forum – найпотужніша подія в івент-індустрії міста, що об’єднає 50 експертів для обміну досвідом, стратегіями та кейсами. Для представників ЗМІ передбачено акредитацію.

Відтепер все більше інформації про бюджет міста Львова можна переглянути в різних форматах на Порталі «Панель міста», Порталі відкритих даних та Геопорталі Львова. Про це розповіла менеджер проекту «Відкриті дані Львова» Олена Гунько.

Сьогодні, 25 січня, на пленарному засіданні сесії Львівської міської ради прийняли рішення «Про надання департаменту розвитку Львівської міської ради в оренду нежитлових приміщень на вул. Валовій, 2». Як зазначила начальник управління ІТ Львівської міської ради Марта Романяк, тут планують створити Центр інновацій.