Львів міжнародний

Сьогодні, 19 березня, міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з представниками Фонду ім.Гайріха Бьолля, зокрема з президентом Фонду Елленою Убершер. Під час зустрічі обговорили загальнополітичні питання, децентралізацію влади, практичний досвід міського голови у керуванні містом, досвід залучення іноземних інвесторів до Львова, відносини з ЄС, зокрема з Польщею. Еллен Убершер в Україні вперше після початку її роботи у Фонді з липня 2017 року.

Сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з канадськими військовими, які перебувають в Україні в рамках програми «ЮНІФАЄР». Мер подякував військовим за допомогу та нагородив командира 4-ої ротації, підполковника Кріса К. Рівза Орденом св. Юрія. Вчора ж представники військової місії Канади в Україні провели церемонію передачі повноважень командира Об'єднаної оперативно-тактичної групи – Україна від підполковника Крістофера Рівза підполковнику Фрейзеру Олду.

Учора, 15 березня, перед візитом Президента Австрії газета «DiePresse» опублікувала інтерв’ю з міським головою Львова Андрієм Садовим. Подаємо переклад оригіналу з німецької.

Сьогодні, 16 березня, міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом Естонії в Україні Гертом Антсу. Під час зустрічі обговорили реалізацію потенційних спільних проектів, а також можливе призначення Почесного консула Естонії у Львові. Говорили і про розвиток авіасполучення між Львовом та містами Естонії.

Сьогодні, 16 березня, відбулось підписання Угоди про наміри кредитного фінансування для проекту модернізації громадського тролейбусного транспорту між Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР), Львівською міською радою та ЛКП «Львівелектротранс». Опісля підписання відбувся брифінг, під час якого міський голова Львова підсумував та розповів про вигідну співпрацю міста Львова з Європейським банком реконструкції та розвитку.

Сьогодні відбулась зустріч міського голови Львова Андрія Садового з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Індонезія в Україні Юдді Кріснанді. Під час розмови присутні обговорили питання співпраці в різних проектах, зокрема, культурних, також обмінялись думками з приводу економічної співпраці.

Сьогодні, 16 березня, міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом Канади в Україні Романом Ващуком. Під час зустрічі обговорили можливості співпраці, політичну ситуацію в Україні та на міжнародній арені. Також під час зустрічі обговорили проект ІТ-парку, LvivMozart, «Форум видавців».

Федеральний Президент Республіки Австрія відвідує Львів в рамках офіційного візиту в Україну. Сьогодні зранку Александер Ван дер Беллен, Президент Республіки Австрія, зустрівся з міським головою Львова Андрієм Садовим та залишив запис у Книзі почесних гостей міста. Також Президент відвідав Палац Потоцьких, де відбулась зустріч з керівниками міста і області. Участь в зустрічі, зокрема, взяв міський голова Львова Андрій Садовий з дружиною Катериною.

Федеральний Президент Республіки Австрія офіційний візит в Україну розпочав зі Львова та з відвідин міської Ратуші і зустрічі з міським головою Львова. Зранку Александер Ван дер Беллен, Президент Республіки Австрія, зустрівся з міським головою Львова Андрієм Садовим. У складі делегації були також дружина Президента Австрії Доріс Шмідауер, Надзвичайний і Повноважний Посол Австрії в Україні Герміне Поппелер та Міністр закордонних справ Республіки Австрія Карін Кнайссль.

Федеральний Президент Республіки Австрія відвідує Львів в межах офіційного візиту в Україну. З цієї нагоди на фасаді Ратуші на пл. Ринок з’явився вітальний банер, а біля будівлі міської Ратуші піднято прапори України та Австрії.