Комунальна власність

Як повідомили в управлінні комунальної власності Львівської міської ради, 12 лютого в Львівському апеляційному господарському суді відбулася дивна ситуація у справі про повернення територіальній громаді комунального майна – нежитлових приміщень на вул. Замковій, 9.

У 2018 році управління комунальної власності Львівської міської ради вдруге проводитиме продаж на аукціоні об'єктів нерухомого майна. На аукціон, який відбудеться 23 лютого, виставлено 8 об'єктів нерухомого майна.

Управління комунальної власності Львівської міської ради оголошує комерційний та некомерційний конкурси з метою надання в оренду 5 вільних нежитлових приміщень, які перебувають у комунальній власності. Заяви на участь в конкурсі приймаються до 24 лютого 2018 року включно через Центр надання адміністративних послуг м. Львова (пл. Ринок, 1, вхід праворуч надалі ЦНАП) або через його територіальні відділення.  Конкурс  відбудеться 2 березня 2018 року о 14.00 год.

Сьогодні, 9 лютого, відбувся аукціон з продажу об’єктів нерухомого майна, організований управлінням комунальної власності Львівської міської ради. На аукціоні продано два об'єкти – нежитлові приміщення на вул. Дорога Кривчицька, 1 та на пл. Соборній, 17.  

В управлінні комунальної власності ЛМР повідомили, що мають намір передати в оренду 11 об’єктів нерухомого майна. Особи, які бажають отримати об’єкти у користування на підставі договору оренди, повинні повідомити до 22 лютого включно про свій намір шляхом скерування заяви про укладення договору на адресу управління комунальної власності через Центр надання адміністративних послуг м. Львова (пл. Ринок, 1, вхід праворуч) або через його територіальні відділення.

Від сьогодні, 2 лютого, розпочинаються звіти керівників ЛКП про проведено роботу у 2017 році. Мешканців закликають прийти та почути, про роботу свого ЛКП. Також буде змога поставити запитання про роботу в 2018 році.

Місту повернули ще одне викрадене приміщення. Як повідомила начальник управління комунальної власності ЛМР Інна Свистун, один з об’єктів, який незаконно вибув з комунальної власності минулого року на вул. Дрогобича, 4, площею 313,8 кв. м., повернутий у комунальну власність.

На сьогодні в управлінні комунальної власності ЛМР обліковуються 37 договорів оренди, укладених з ПАТ «Укрпошта» на загальну орендовану площу понад 5 тис. кв. м. Станом на січень 2018 року заборгованість ПАТ «Укрпошта» становить понад 4,3 млн.грн. Відтак, суд розглядатиме справу про дострокове розірвання договору оренди приміщень.

В управлінні комунальної власності проведено конкурс щодо відбору приватних виконавців на право здійснення примусового виконання виконавчих документів, стягувачем по яких є управління. Зі слів начальника управління Інни Свистун, це дозволить ефективно і своєчасно стягувати борги із недобросовісних платників.

Управління комунальної власності ЛМР оголошує комерційний та некомерційний конкурси з метою надання в оренду  вільних нежитлових приміщень, які перебувають у комунальній власності. Конкурс  відбудеться 23 лютого о 11.00 год.