Транспорт

ЛКП «Львівелектротранс» спрощує і полегшує процес придбання абонементів на проїзд в електротранспорті. Нещодавно запрацював перший в Україні сайт продажу абонементних карток на проїзд в електротранспорті Львова: tickets.lvivelectrotrans.com.ua.

ЛКП «Львівелектротранс» напрацьовує стратегію розвитку і оновлення електротранспортної галузі Львова. За словами Олега Берези, директора ЛКП «Львівелектротранс», на підприємстві впроваджено ряд напрямків роботи, зокрема оновлення і збільшення кількості рухомого складу - у 2018 році планують купити не менше 30 вживаних і 10 нових трамваїв; підвищення надійності перевезень, підвищення регулярності перевезень, підвищення експлуатаційної швидкості, підвищення комфорту перевезень, розширення сфер надання послуг, відновлення створення школи водіїв для забезпечення підприємства фаховими кадрами.

Сьогодні, 21 лютого, у маршрутці №16 на табло з’явилась інформація російською мовою. Як зазначив директор АТП-1 Орест Хамула, така ситуація виникла через те, що водій використав стару флешку, яка не мала оновленої прошивки, на відміну від всіх інших флешок. Працівник АТП написав пояснення, йому дали догану.

Від початку лютого евакуаторами ЛКП «Муніципальна варта» на арештмайданчик на вул. Конюшинній, 15 було доставлено 52 автомобілі. Ще орієнтовно 350 водіїв було оштрафовано без евакуації транспортного засобу.

Як повідомили у ЛКП «Львівавтодор», за вчорашній день, 20 лютого, працівники відділу оперативного реагування ЛКП «Львівавтодор» зафіксували 41 порушення правил дорожнього руху. Найпоширеніші порушення – це паркування на пішохідних переходах та біля пішохідних переходів.

Як повідомили в управлінні транспорту ЛМР, станом на 08.00 год ранку в місті на маршрутах працює 623 одиниці громадського транспорту, серед них 64 трамваї та 55 тролейбусів.

Як повідомили в ЛКП «Львівавтодор», за вчорашній день, 19 лютого, працівники відділу оперативного реагування зафіксували 38 порушень правил дорожнього руху. Найпоширеніші порушення – це паркування на заборонених місцях.

У маршрутках АТП-1 встановлюють датчики контролю рівня палива, вже 50 машин забезпечено цим обладнанням. Такі датчики рахують кількість пального, яке мало б бути використане під час подолання кілометражу, що здійснює водій. Відтак, ведеться детальний облік використання пального. Саме тому люди можуть вдаватися до провокацій. Про це розповів директор АТП-1 Орест Хамула.

Як повідомили в управлінні транспорту ЛМР, станом на 08.00 год ранку в місті на маршрутах працює 623 одиниці громадського транспорту, серед них 64 трамваї та 55 тролейбусів.

Як повідомили у ЛКП «Львівелектротранс», через несправність маршрутки №25 виникла затримка в русі трамваїв №6.