Економіка

На сесії Львівської міської ради затвердили ухвалу «Про затвердження переліку підприємств, які відповідають критеріям, визначеним Програмою сприяння розвитку львівських товаровиробників на 2015-2018 роки». Ухвалу проголосували із зауваженнями. До переліку увійшло 7 підприємств.

Депутати Львівської міської ради затвердили ухвалу «Про внесення змін до ухвали міської ради від 21.12.2017 № 2785 «Про здійснення запозичення до міського бюджету м. Львова у 2018 році».

Сьогодні на пленарному засіданні сесії Львівської міської ради депутати затвердили ухвалу «Про внесення змін до міського бюджету м. Львова на 2018 рік».

За статистичним даними 65% українців хотіли б перекваліфікуватися та кардинально змінити сферу діяльності. Причини такого показника – неможливість знайти роботу, замалий рівень знань, небажання працювати за фахом. Натомість сфера ІТ продовжує динамічно розвиватись та заохочує людей навчатись, але рівень знань у закладах вищої освіти не завжди відповідає вимогам ІТ-ринку України та світовим тенденціям. Для того, щоб зрозуміти, які зміни необхідні у вищій освіті та як почати цей процес, вже зараз IT Step University ініціює зустріч-обговорення «Магістратура 2.0: перезавантаження» за участі заступника Міністра освіти і науки України Юрія Рашкевича, а також керівників  ІТ-компаній, ІТ-спеціалістів, освітян.  

Сьогодні, 16 березня, о 18.30 в головному офісі компанії N-iX (вул. Стороженка, 32) стартує хакатон Garage48 Lviv 2018 Empowering Women Hackathon.

У Львові, 3 квітня, департамент економічного розвитку Львівської міської ради та оператор електронних торгів E-Tender.UA запрошують всіх охочих на конференцію «Електронний бізнес: закупівлі, продажі та процеси». Конференція відбудеться у стінах міської ради – у великій сесійній залі (каб.202).

Львівська інноваційна школа кравецької майстерності LIST зарекомендувала себе як новий цікавий проект у сфері легкої промисловості. Перша професійна школа практиків націлена на швидкі масштабні зміни в галузі легкої промисловості. Основним завданням школи є навчання кравецької майстерності усіх, незалежно від віку та попередніх навиків, а також працевлаштування всіх охочих випускників. 

Департамент економічного розвитку Львівської міської ради нагадує, що до 16 березня триває конкурс на проведення та облаштування Великоднього ярмарку. Заявки усі охочі можуть подавати у Центр надання адміністративних послуг на ім’я директора департаменту економічного розвитку Львівської міської ради.

Протягом січня 2018 року послуги державної служби зайнятості отримали 424,6 тис. зареєстрованих безробітних, зокрема 53% (223,3 тис. осіб) жінок та 47% (201,3 тис. осіб) чоловіків. Про це повідомив в.о. Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерій Ярошенко.

Усіх охочих започаткувати власну справу запрошують на безкоштовний курс тренінгів «Вчимося бізнесу», який організовує управління економіки Львівської міської ради. Тренінги відбуватимуться з 19 березня до 30 березня 2018 року.