Сьогодні у Львові триває перший день VI Всеукраїнського форуму місцевого самоврядування. У межах форуму відбулась панельна дискусія «Інтегрований розвиток міста та неформальне планування. Підходи. Досвід. Виклики». Під час панелі міста-учасники проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» розповіли та поділилися досвідом у межах цього проекту, який впроваджує GIZ.

Сьогодні у Львові триває перший день VI Всеукраїнського форуму місцевого самоврядування. У межах форуму відбулась панельна дискусія «SMART-city, або навіщо містам IT-технології», під час якої експерти висловили думки щодо впровадження інноваційних технологій та як вони впливають на управління містами.

Сьогодні, 22 березня, під час сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про списання заборгованості громадської організації «Львівська обласна спілка політичних в’язнів України» зі сплати орендної плати за нежитлові приміщення на вул. В. Стефаника, 8 та вул. В. Стефаника, 10». За ухвалу проголосували 53 депутати.

Сьогодні, 22 березня, під час сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про надання громадській організації «Львівська шахова академія» в оренду нежитлових приміщень на пр. Т. Шевченка, 11». Ухвалу підтримали 48 депутатів.

Сьогодні, 22 березня, під час сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про надання Львівській міській молодіжній громадській організації «Станиця Львів Пласту-Національної скаутської організації України» в оренду нежитлових приміщень на вул. Тютюнників, 25». Ухвалу підтримали 48 депутатів.

Сьогодні, 22 березня, під час сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про надання Львівському обласному добровільному товариству захисту дітей-інвалідів, хворих на дитячий церебральний параліч «Надія» в оренду нежитлових приміщень на вул. Дністерській, 12». Ухвалу підтримали 47 депутатів.

Софія Петришин – учениця 11 класу НВК «Школа-ліцей «Оріяна», яка розробила прилад, що перетворює цифровий текст на шрифт Брайля, братиме участь у Міжнародному конкурсі наукових та мистецьких проектів GENIUS Olympiad 2018, який відбудеться впродовж 11-16 червня у місті Освего, штат Нью-Йорк, США. 

На сесії з правками прийняли програму підтримки обдарованої молоді міста Львова, метою якої є створення належних умов для виявлення та підтримки обдарованої молоді, розвитку її інтересів, схильностей, заохочення за успіхи у навчанні та науковій діяльності, забезпечення сприятливих умов для самореалізації творчої особистості у сучасному суспільстві.

Сьогодні, 22 березня, на пленарному засіданні сесії Львівської міської ради прийняли рішення про створення комунальної установи Інклюзивно-ресурсного центру м. Львова.

Сьогодні у Львові триває перший день VI Всеукраїнського форуму місцевого самоврядування. У межах форуму відбулась панельна дискусія «Роль програми U-LEAD з Європою у процесах децентралізації та можливості для потенційних українських партнерів».